Náš tým

Náš tým správců kampaní tvoří…

Ing. Petr Sekanina

Petr Sekanina
info@petrsekanina.cz

Již dvě desetiletí se pohybuji v prostředí on-line marketingu a reklamy. Rukama mi za tu dobu prošly tisíce kampaní a jsem rád, že od roku 2012 můžeme s mými kolegy dělat tu nejlepší práci pro naše klienty.

Ing. Martin Stříž

Martin Stříž
martin@petrsekanina.cz

Martin se věnuje správě kampaní od r. 2007 a má s nimi bohaté zkušenosti. Zabývá se především složitějšími a analytickými úkoly. Rozumí si také s typografií a sazbou a odhalí vám kdejakou chybu v textu.

Tomáš Křenek

Tomáš Křenek
tomas@petrsekanina.cz

Tomáš pracuje v reklamě už téměř 15 let. Po zkušenostech v tiskařině a polygrafické výrobě se přesunul do on-line reklamy, kde dokáže skvěle využívat svých schopností. Tom je jeden z nejrychlejších písařů světa.

Mgr. Nela Šmejkalová

Nela Šmejkalová
nela@petrsekanina.cz

Nela si vyzkoušela práci s PPC kampaněmi během stáže při svém studiu v roce 2014, a od té doby spolupracujeme. Po dokončení vysoké školy a dvouleté praxi ve svém oboru aplikované matematiky v ČR a Německu se k nám připojila od roku 2020 „na plno“.

Bc. Petra Nejezchlebová

Petra Nejezchlebová
petra@petrsekanina.cz

Petra k nám přišla po absolvování vysoké školy a má za sebou několik zahraničních studijních pobytů, díky kterým má skvělé jazykové dovednosti a může se tak dobře orientovat nejen v zahraničních kampaních našich klientů.

Ing. Michaela Škodová

Michaela Škodová
michaela@petrsekanina.cz

Míša k nám nastoupila jako čerstvá absolventka vysoké školy. Již během studií i psaní diplomové práce se zaměřovala na Marketing. Při práci u nás tak může své teoretické znalosti přeměňovat v praxi.

Ing. Nikola Tošovská

Nikola Tošovská
nikola@petrsekanina.cz

Před příchodem k nám se Nikča věnovala marketingu při svém studiu na Mendelově univerzitě a také v předchozích zaměstnáních, kde však působila v marketingových odděleních na „straně klienta“.

Veronika Zdražilová
veronika@petrsekanina.cz

Verča se k nám vrátila na podzim loňského roku po rodičovské „dovolené“, a dělá nám radost nejen skvělými dobrotami, které pro nás peče, ale hlavně skvělou péčí o kampaně našich klientů. Před prací u nás byla od roku 2012 optimalizátorkou kampaní v Skliku.

Štěpán Kratochvíl

Štěpán Kratochvíl
stepan@petrsekanina.cz

Vicemistr světa a mistr ČR v soutěžích ve zpracování textů, Štěpán, který nyní studuje na Mendelově univerzitě, nám pomáhá především s tvorbou chytlavých a zajímavých textů pro kampaně našich klientů.