Náš tým

Náš tým správců kampaní tvoří

Petr Sekanina
info@petrsekanina.cz

Již 17. rokem se pohybuji v prostředí on-line marketingu. Rukama mi prošly tisíce kampaní a jsem rád, že od r. 2012 mohu dělat tu nejlepší práci ve vlastní firmě se skvělými klienty a týmem špičkových kolegů.

Martin Stříž
martin@petrsekanina.cz

Martin se věnuje správě kampaní od r. 2007 a má s nimi bohaté zkušenosti. Zabývá se především složitějšími a analytickými úkoly. Rozumí si také s typografií a sazbou a odhalí vám kdejakou chybu v textu.

Tomáš Křenek
tomas@petrsekanina.cz

Tomáš pracuje v reklamě již 10 let. Po zkušenostech v tiskařině a polygrafické výrobě se přesunul do on-line reklamy, kde dokáže skvěle využívat svých schopností. Tom je jeden z nejrychlejších písařů světa ;)

Slávka Podmolová
slavka@petrsekanina.cz

Slávka má díky svým dlouhodobým pobytům v zahraničí vynikající jazykové schopnosti a mj. se dokáže skvěle postarat o kampaně našich klientů, kteří cílí na zahraničí.

Nela Šmejkalová
nela@petrsekanina.cz

Nela si vyzkoušela práci s PPC kampaněmi během stáže při svém studiu v roce 2014, a od té doby spolupracujeme. Po dokončení vysoké školy a dvouleté praxi ve svém oboru aplikované matematiky v ČR a Německu se k nám připojila od roku 2020 „na plno“.

Martina Vlasáková
martina@petrsekanina.cz

Martina od svých 14 let pomáhala v rodinném e-shopu s copywritingem, administrací a optimalizací stránek pro SEO. Při správě kampaní může skvěle zužitkovat vlastní zkušenosti z klientské strany.