Náš tým

Náš tým správců kampaní tvoří

Petr Sekanina
info@petrsekanina.cz

Již téměř dvě desetiletí se pohybuji v prostředí on-line marketingu a reklamy. Rukama mi za tu dobu prošly tisíce kampaní a jsem rád, že od roku 2012 můžeme s mými kolegy dělat tu nejlepší práci pro naše klienty.

Martin Stříž
martin@petrsekanina.cz

Martin se věnuje správě kampaní od r. 2007 a má s nimi bohaté zkušenosti. Zabývá se především složitějšími a analytickými úkoly. Rozumí si také s typografií a sazbou a odhalí vám kdejakou chybu v textu.

Tomáš Křenek
tomas@petrsekanina.cz

Tomáš pracuje v reklamě již přes 10 let. Po zkušenostech v tiskařině a polygrafické výrobě se přesunul do on-line reklamy, kde dokáže skvěle využívat svých schopností. Tom je jeden z nejrychlejších písařů světa ;)

Slávka Podmolová
slavka@petrsekanina.cz

Slávka má díky svým dlouhodobým pobytům v zahraničí vynikající jazykové schopnosti a mj. se dokáže skvěle postarat o kampaně našich klientů, kteří cílí na zahraničí.

Nela Šmejkalová
nela@petrsekanina.cz

Nela si vyzkoušela práci s PPC kampaněmi během stáže při svém studiu v roce 2014, a od té doby spolupracujeme. Po dokončení vysoké školy a dvouleté praxi ve svém oboru aplikované matematiky v ČR a Německu se k nám připojila od roku 2020 „na plno“.

Petra Nejezchlebová
petra@petrsekanina.cz

Petra k nám přišla po absolvování vysoké školy a má za sebou několik zahraničních studijních pobytů, díky kterým má skvělé jazykové dovednosti a může se tak dobře orientovat v zahraničních kampaních našich klientů.

Štěpán Kratochvíl
stepan@petrsekanina.cz

Nejnovější posilou našeho týmu je několikanásobný vicemistr světa a mistr ČR v soutěžích ve zpracování textů, který loni nastoupil ke studiu žurnalistiky na Masarykově univerzitě. Při práci u nás tak může skvěle využít své dovednosti i zálibu a cit pro psaní.