Služby

Správa reklamních kampaní

Kampaně v PPC reklamních systémech představují v dnešní době jednu z nejčastějších forem internetové reklamy. Správně nastavené a průběžně optimalizované PPC kampaně mohou tvořit vynikající základ propagace na internetu i pro Vaši firmu.

Kampaně spravujeme zejména v reklamních systémech Google Ads, Sklik a Facebook, případně jiných pro kampaně cílené na zahraničí či specifické potřeby a obory našich klientů.

více informací

Analýza a vyhodnocení webových stránek a e-marketingu

Každá firma by se měla snažit ušetřit a minimalizovat náklady. Chcete-li vynakládat své prostředky do internetového marketingu efektivně, je třeba sledovat fungování webu a vynaložených prostředků na propagaci.

Na rozdíl od jiných forem propagace, lze na Internetu vše velmi přesně změřit a vyhodnotit. Pomůžeme Vám zorientovat se v záplavě různých čísel a informací, které poskytuje Google Analytics nebo jiné nástroje.

více informací

Poradenství, konzultace a školení

Dostává i Vaše firma každý týden řadu nabídek na prezentaci ve „skvělém“ katalogu firem nebo nabídku výhodné bannerové reklamy „jen“ za pár tisíc ročně? Dokážete se v tom zorientovat? Víte, co z toho se Vám skutečně může vyplatit nebo které předchozí formy propagace byly účinné a má smysl v nich pokračovat?

více informací