Poradenství, konzultace a školení

Mnoha společnostem se alespoň několikrát do měsíce ozývají různé firmy s nabídkou „výhodného zviditelnění na Internetu“. V některých případech se jedná o reklamní kampaně, podruhé o optimalizaci webových stránek za mnoho tisíc korun měsíčně, jindy o placený zápis v katalogu firem, který je „tím nejlepším“ co si můžete ve svém oboru či regionu zaplatit…

Vyznáte se v tom?

Internetový marketing je pro většinu firem doslova španělská vesnice, a jen málokdo má dostatek času, aby se zabýval všemi nabídkami a informacemi, a dokázal si mezi nimi vybrat to, co mu skutečně pomůže a co jsou „vyhozené peníze“.

Stejně jako jste Vy odborníky na svůj obor a dokážete v něm poradit svým zákazníkům, zeptejte se někoho, kdo poradí s Internetovým marketingem Vám!

Nezávislé poradenství a konzultace

Nabízím Vám možnost se nezávisle poradit o tom, které produkty či služby z oblasti internetového marketingu jsou pro Vás vhodné a užitečné, a které by představovaly pouze plýtvání penězi.

Rozhodně je potřeba „zkoušet“, protože v každém oboru činnosti a mnohdy i různým firmám ze stejného oboru mohou přinášet stejné nástroje e-marketingu zcela rozdílný výsledek.

Velmi úzce s poradenstvím při výběru služeb souvisí jejich průběžné vyhodnocování a následné zhodnocení, zda v daném produktu či službě pokračovat nebo ne.